Úvod

Výroba kuchynských liniek a nábytku PROMA, Nitra

Výroba kuchynských liniek a nábytku PROMA, Nitra

Naša spoločnosť, sídliaca v Nitre, sa zaoberá výrobou kuchýň a kuchynského nábytku. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Okrem výroby zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie kuchýň, ktoré zahŕňa zdarma poradenstvo a výmeru kuchyne priamo v byte, PC návrh s cenovou ponukou kuchyne, dodávku elektrospotrebičov, ako i dopravu a odbornú montáž.


Sektorové kuchyne, ktoré vyrábame,obsahujú veľké množstvo základných typov kuchynských skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto sa vyskladá praktická kuchynská linka požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate.

Vyrábame kuchynské linky: 
moderné kuchyne
, trendové kuchyne a klasické kuchyne.

 Kuchyňa môže byť doplnená o ďalšie komponenty  ako sú rímsy, osvetľovacie rampy, stoly a barové pulty , ktoré dotvoria zostavu a vyčarujú nevšedný a estetický celok Vášho bytu. Okrem 164 druhov skriniek vyrábame aj atypické rozmery podľa Vašej potreby.
Fóliované, striekané, laminované dvierka, pracovné dosky, drezy a drôtený program zabezpečíme podľa želania zákazníka, čo tvorí tiež súčasť ucelenej ponuky našej spoločnosti.

Kuchynské linky tvoria hlavný výrobný program našej spoločnosti.

Okrem výroby kuchynských liniek patrí do našeho výrobného programu aj:

  •     kancelársky nábytok
  •     spálne
  •     obývačky
  •     detské izby
  •     kúpelňový nábytok
  •     sektorový nábytok

Prihlásenie